Zdecydowanie wypadałoby powiedzieć: „dziękuję ci, Karol!” i wyściskać za wszystkie czasy. Pokierowałeś mną w taki sposób, że w niecałe 3 lata płynnie mówię po angielsku i mogę spełniać swoje marzenia. Jesteś zdecydowanie najlepszym nauczycielem jakiego miałem – no i mam nadzieję, że nie zmienisz swojego podejścia również wobec innych. Jeszcze raz szczere podziękowania.

Dawid Dubas

Znakomite lekcje, doskonale zindywidualizowane. Super kontakt z nauczycielem. Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Polecam!

Tomasz Ziętal

Jeszcze nikt mnie tak nigdy nie zmotywował do angielskiego jak firma TheRedBus.pl. Zwracano uwagę na wiele szczegółów, które inni pomijali, a okazały się ważne. Doceniłam to w rozmowach z ludźmi za granicą. Trzeba naprawdę lubić swoją pracę żeby przebrnąć przez blokady dorosłego człowieka uczącego się języka. Czasem tłumacząc coś po kilka razy, żeby w końcu dotarło i nagle człowiek dostaje takiego olśnienia: „to jest takie proste… dlaczego nikt mnie tego wcześniej nie nauczył?! Dzięki!”

Marta Bieniek

You company delivers something really valuable. I love your simple and elegant style. It’s a pleasure to have business with you.

Your company understands today’s requirements, but that’s not what makes you stand apart. You also understand today’s business world and how to keep customers happy. That is why you win.