Jak wygląda nauka?

SONY DSC

Darmowa lekcja próbna
Gdy się z nami skontaktujesz, zorganizujemy dla Ciebie darmową lekcję próbną. Lekcja próbna to okazja dla nas do zapoznania się z uczniem, jego potrzebami i poziomem znajomości języka. Otrzymasz też od nas ewentualną pomoc techniczną, która pozwoli nam dobrze się słyszeć i rozumieć. Dostarczymy niezbędne materiały i pokażemy, jak wyglądać będą lekcje. Spotkanie próbne jest zupełnie bezpłatne i trwa od piętnastu do trzydziestu minut. Zapraszamy!

Jak wyglądają lekcje?
Kładziemy nacisk na płynne mówienie i szeroki zasób słownictwa, dlatego po naszych lekcjach na pewno będzie boleć Cię buzia. Będziesz czytać i słuchać dużej ilości zagranicznej prasy, nauczysz się zwracać uwagę na i adoptować poprawną wymowę. Pokażemy Ci jak szybko i trwale przyswajać nowe słownictwo. Dowiesz się też, jak w praktyce wykorzystać gramatykę języka. Wszystko to w przyjemnej atmosferze, gdzie w centrum uwagi zawsze są uczeń i jego potrzeby.

Kto może się uczyć?
Każdy, kto ma na to ochotę. W naszej szkole nie mają znaczenia Twój wiek, dotychczasowe doświadczenie lub zawód. Metodologia naszego nauczania pozwala wszystkim osiągnąć relatywnie szybkie i trwałe efekty. Wśród naszych uczniów są zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe – każdy z nich potrafi się tu odnaleźć. Jeśli masz chęci i chcesz nauczyć się języka i możesz poświęcić na to trochę czasu – właśnie znalazłeś idealne ku temu miejsce!

Uczymy przez Internet

Dlaczego Skype?
Tak jest przede wszystkim wygodniej. Nie tracisz czasu na dojazdy, nie martwisz się o pogodę, potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub smartfona. Lekcje przez Internet są też łatwiejsze ze względu na nieograniczony dostęp do materiałów, ćwiczeń i mediów – wszystko na wyciągnięcie ręki. Ponadto, zajęcia prowadzone za pośrednictwem internetu pozwalają nam zaoferować więcej terminów, łatwiej je przekładać i organizować. Jeśli jesteś osobą mobilną, nie ma dla Ciebie lepszego rozwiązania. Weź udział w darmowej lekcji próbnej i pozwól nam przekuć słowa na czyny i pokazać, że nie ściemniamy. ?

Czym lekcje przez Skype’a różnią się od regularnych?
Praktycznie niczym. Jeśli tak dla Ciebie wygodniej, możemy użyć kamery internetowej, by zwiększyć Twój komfort lekcji. Przede wszystkim jednak, dzisiejsza technologia pozwala nam prowadzić lekcje przez internet bez utraty jakości nauczania. Pokażemy Ci, jak skutecznie wykorzystać interaktywną tablicę, dzięki czemu w czasie rzeczywistym będziesz widzieć, co na niej piszemy. Zupełnie jak w normalnej klasie! Co więcej, zapis z tablicy wędruje bezpośrednio do Ciebie – koniec więc z robieniem notatek, możesz po prostu siedzieć, pić kawę i uczyć się angielskiego!

Nasz zespół

Karol Głowacki
Język angielski
e-mail
Orlaith Floochick
Język angielski (native)
e-mail