W tym dziale możesz zapoznać się z pytaniami, jakie najczęściej zadają nam uczniowie.

1. Czy macie jeszcze wolne terminy?
Liczba wolnych miejsc jest oczywiście ograniczona, ale zawsze radzimy zapytać. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie zaoferować termin spoza regularnych godzin pracy naszych lektorów.

2. Ile lekcji tygodniowo powinienem wykupić?
Co prawda nie narzucamy ilości zajęć w tygodniu, ale sugerowana ilość to 2-3 lekcje. Taka częstotliwość pozwoli nam zagwarantować szybkie efekty i da możliwość kontroli Twoich postępów.

3. Czy sprawdzicie mój poziom?
Tak, twój poziom zostanie sprawdzony na kilka sposobów, począwszy od testu z gramatyki, na rozmowie z lektorem kończąc.

4. Jak wygląda płatność za lekcje?
Płacisz przez przelew bankowy bądź za pośrednictwem systemu PayPal. Opcja druga zawiera prowizję w wysokości ok. 5% kwoty. Dane do przelewu można znaleźć w zakładce Kontakt.

5. Czy można odwołać/przełożyć lekcję?
Jeśli nie możesz się pojawić na lekcji, daj nam znać – nagramy dla Ciebie lekcję jeszcze tego samego dnia i wyślemy plik wideo.

6. Jak szybko nauczę się języka?
Wiele zależy co prawda od ucznia, ale staramy się, by przejście na wyższy poziom (np. z A2 na B1) trwało 6-8 miesięcy. W tradycyjnych szkołach językowych wynosi to ok. 12 miesięcy, natomiast w publicznych od 18 do 24 miesięcy.

7. Czy przygotowujecie uczniów do matury oraz popularnych certyfikatów?
Tak, w naszej szkole zostaniesz przygotowany do matury (zarówno na podstawie jak i na rozszerzeniu) oraz popularnych certyfikatów.
Przygotujemy Cię do następujących certyfikatów z języka angielskiego: KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TELC

8. Jak wygląda przykładowa lekcja?
Skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, dlatego w miarę możliwości unikamy suchych ćwiczeń gramatycznych (te często są częścią pracy domowej). Poznajemy też sporo nowych wyrażeń i zwrotów.

9. Czy macie w ofercie kursy przyspieszone?
Tak. Kurs przyspieszony składa się z 4 spotkań tygodniowo, a jego cena i program ustalane są indywidualnie dla każdego ucznia.

10. Czy dostarczacie materiały?
Tak, w cenie lekcji otrzymujesz materiały do nauki, które wykorzystujemy na lekcjach. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

11. Czy wystawiacie faktury?
Tak.

12. Czy organizujecie lekcje grupowe?
Tak.